Meeste Rayonteams vergeefs op pad…..
De Rayonteams trokken afgelopen week de regio in, maar de oogst was mager. Alleen dames 7 deed goede zaken door in Steenwijkerwold de gelijknamige club met 3-0 terug te wijzen. Het team blijft daarmee in de race voor de titel in deze klasse en kan dinsdag a.s. in de PWA een flinke stap in de goede richting doen, door directe concurrent SVM te verslaan.
De twee teams die een 'uitwedstrijd' speelden in de PWA behaalden allebei een 3-0 overwinning. Heren 5 rekenden af met het altijd lastige Groenhorst College met 3-0 en blijven nog altijd in de race om de 2e plaats, zeker gezien het resterende programma. Daar ontmoet het team alleen nog teams die onder hen staan geklasseerd, terwijl concurrent CSV nog tegen koploper DIOS moet aantreden.
Groenhorst kon met name door de service nog wel in het voetspoor blijven, maar heren 5 geen moment bedreigen.
Dames 6 deed het een stuk beter tegen vc Emmeloord. De verjongingskuur met twee speelsters van de A-meiden inspireerde ook de andere leden van team en onder het kritische oog van coach Cora werd VCE met scherp serveren en handige plaatsballen een aanvallen terugewezen met 0-3.
Op papier zou het duel tussen NVC en dames 4 een gelijkwaardige strijd moeten zijn, maar de praktijk pakte anders uit. NVC bleef heer en meester in sporthal de Eendracht en won met 3-0. "Dames er zijn nog 12 punten te vergeven en de laatste vier duels gaan allen tegen teams die te kloppen zijn, dus….". Dat kan al direct als dinsdag de lastigste van de vier op bezoek in de PWA: Rouveen.
Dames 5 kon aardig meekomen met de aanstaande kampioen sc Bant maar setwinst zat er niet, dus het werd een 3-0 verlies in de toernooihal.
Het zelfde lot verging heren 6 dat op bezoek moest bij koploper Set Up. De ploeg uit IJsselmuiden had alleen het eerste competitieduel verloren en kon zich geen mistap veroorloven. Het werd een duidelijk 3-0 nederlaag voor Vovem. Kans op revanche a.s. dinsdag in de PWA tegen SVM.
Heren 7 komt maar niet van de voorlaatste plaats af. Ook het uitduel tegen Steenwijkerwold ging verloren en werd met 3-0 een prooi voor de thuisploeg. Maar er zijn in de resterende vier duels nog kansen, omdat het team drie te kloppen tegenstanders ontmoet. Om te beginnen zal dinsdag in de PWA hekkensluiter SVM verslagen moeten om niet op de laatste plaats te belanden.
Comments are currently closed.