Heren 2, de witte raaf……!
Het was natuurlijk maar een beperkt programma afgelopen weekend, maar de rayonteams hadden afgelopen dinsdag wel een volledig programma. De opbrengst was wel heel karig deze keer.
Heren 2 was in dit geval de witte raaf, want het maakte in Kampen tegen Reflex geen fout en blijft dus nog helemaal in de race voor de titel in de 2e klasse. Subtopper Reflex kon geen vuist maken en werd met de overtuigende setstanden 25-16, 25-15 en 25-20 terug gewezen.
Volgende week wordt een wellicht beslissende week voor de mannen van Vovem 2, want eerst zal dinsdag a.s. in de PWA Steenwijkerwold geklopt moeten worden en donderdag 3 april staat het inhaalduel tegen koploper SVI op het programma in de BDG-hal in Zwolle.
Heren 4 had de titel al kunnen grijpen in de Reflexhal. Maar de thuisploeg stelde het feestje uit ( 25-23, 26-24 en 23-25) en Vovem leed de eerste nederlaag van het seizoen. Niet dat dit de titelkansen nog kan verstoren, want wanneer dinsdag gewonnen wordt van het gedegradeerde Bant is de buit binnen. Dinsdag om 20.45 uur in de PWA. Je kunt ook zeggen dat het team graag thuis kampioen wilde worden!
Op zaterdag begon dames 4 met goede voornemens aan het duel tegen koploper Bas/Autowas. Helaas bleef het bij voornemens, want dames 4 was niet echt in goede doen. Maar dat was ook de verdienste van de tegenstander, dat uiteraard de titelkansen in de PWA niet wilde verspelen. Met de duidelijk cijfers van tweemaal 25-18 en 25-15 werd de zege voor het team uit Westerholte veilig gesteld, voordat Vovem op inzet nog een punt kon veroveren via 26-24.
Dames 3 dat niet in actie kwam, volgt het vierde team op de voet en het is nog niet duidelijk wie van beiden als hoogste gaat eindigen. Het programma van beide teams is ongeveer even zwaar!
Meisjes A1 speelden in de Reflexhal een wisselvallige wedstrijd. Vovem maar moeilijk grip krijgen op de ploeg uit Kampen. Uiteindelijk werd een 2-1 achterstand via 25-22 en 15-5 gelukkig nog omgebogen in een 3-2 zege.
Meisjes B3 was niet opgewassen tegen SVI, dat thuis met 3-0 als winnaar uit de bus kwam.
Van de rayonteams moest dames 6 halverwege de heenreis terugkeren vanwege de slecht te berijden weg door sneeuwval. Het duel tegen Dalvo zal later ingehaald worden.
Dames 7 haalde wel sporthal de Trefkoele in Dalfsen, maar werd binnen het uur verslagen door het sterke Dalvo, dat nog volop in de strijd is voor het kampioenschap. Ook heren 3 had niets in te brengen tegen de resreves van Dalvo, dat in drie sets zegevierde.
Dames 5 toog naar sporthal d'Overtoom in Genemuiden, maar keerde met lege handen terug. Vovem kon geen enkele aanspraak maken op setwinst, want het hoger geklasseerde vDalfsen/Ruutvoorn was in drie sets duidelijk te sterk.
Vrijdag a.s. 28 maart speelt dames 5 het inhaalduel tegen Dalvo om 19.30 uur in de PWA-hal.
Heren 5 was op bezoek bij het sterke DIOS, maar ging in het verloop van de wedstrijd beter spelen. Helaas ging setwinst in sporthal Dalzicht aan de neus voorbij.
Comments are currently closed.