Grote Loterij van Vovem tijdens BeachEvent….!
Beste leden van Vovem en betrokkenen!
Al komt de verkoop inmiddels op volle toeren en zullen velen van jullie inmiddels al op de hoogte zijn, hierbij nog enige nuttige informatie over de grote loterij die Vovem90 houdt voor en tijdens ons Rabo Beachvolley Event.
Middels deze loterij willen wij onze clubkas een injectie geven. De loten kosten slechts 0,50 euro per stuk en er zijn aardig wat leuke prijzen te winnen! Het bedrijfsleven heeft ons, net als bij de organisatie van het Beachevent weer geweldig geholpen.
Wat te denken van de hoofdprijs, een reischeque ter waarde van 250 euro beschikbaar gesteld door reisbureau Globe of een dinerbon van le Mirage van 75 euro, cadeaubonnen van modehuis Masseus, een fraai horloge van juwelier Visser, cadeaubonnen van Sport2000 uit Urk ter waarde van 50 euro per stuk, dinerbonnen van Chinees restaurant De Lange Muur, Cadeaubon van Van Staveren twv 30 euro, cadeaubonnen van RAF electronica twv 50 euro. Veel prijzen dus.
Maar ook twee orginele polo's van het Nederlands volleybalteam en speciaal gemaakte kleding van VovemBeach (T-shirts en een fraai windjack) of een originele VovemBeach sporttas!!
Kortom alle reden om mee te doen en een kans te wagen en anderen over te halen om loten te kopen.
Want wie de meeste loten verkoopt kan ook rekenen op een leuke beloning.
De verloting zal op zaterdag gedurende de dag plaatsvinden. Het idee was om daar vroeg mee te beginnen, maar dat zal nu vanaf 12 uur zijn en dan met een grotere frequentie.
Je hoeft er natuurlijk net de hele dag bij te zijn (mag wel natuurlijk!) om te weten of je wat hebt gewonnen. In een van de tenten bij het veld is ook een Vovemstand waar de winnende nummers vermeld worden en waar je na overleg van het lot de prijs in ontvangst kunt nemen.
Ook zal de uitslag van de trekking nog in de lokale kranten gepubliceerd worden.
Contactpersoon namens Vovem is Han van der Berg, tel: 0527 – 245.559. Bij hem kun je ook loten bestellen.
Iedereen veel succes bij de verkoop!
Comments are currently closed.