Zaterdag a.s. het eerste serieuze werk!
Beste Vovemleden en betrokkenen,
Iedereen is inmiddels weer druk bezig om de conditie en techniek weer op peil te brengen in aanloop naar de start van de competitie.
Na de Algemene Ledenvergadering afgelopen dinsdag, waarbij weer de nodige zaken werden besproken en ook veel ideeen en suggesties konden worden genotuleerd, begint zaterdag ook binnen de lijnen het eerste serieuze werk.
Onze dames van C1000 Greidanus/Vovem blijven in de regio en ontmoeten voor de beker in Kampen in de Reflexhal de gelijknamige ploeg. De aanvang is 17.00 uur.
Maar wie dichterbij volleybal wil zien kan zaterdag al vanaf 10.00 uur de hele dag terecht in de PWA-hal, waar onze jeugdteams de nodige oefenwedstrijden afwerken.
Als afsluiting speelt Heren 1 om 19.00 uur een interessant bekerduel tegen de Scharneklappers uit Sneek, dat uitkomt in de regiodivisie. Bijzonder aan dit team is, dat hier de oud-internationals Jan Postuma en Ronald Zoodsma in uitkomen. Alle reden om zaterdag langs te komen dus!
Succes met de voorbereidingen.
De redactie
Comments are currently closed.