Voor wie toch volleybal wil zien……!
Beste Vovemleden,
Weinig volleybal dit weekend na een week met best wel fraaie resultaten en een paar teams die weer een stapje dichter bij het kampioenschap zijn gekomen!
Maar wie toch zaterdag volleybal kan zien, kan terecht in Almere waar de nationale bekerfinales worden gezpeeld bij de dames en de heren.
Dichterbij kan ook natuurlijk, want zaterdag 22 maart a.s om 17.30 uur is de PWA-hal het decor van het duel van dames 4 tegen koploper Bas/Autowas en het zou best kunnen dat de dames in zijn voor een stunt!
Meisjes A1 reist naar Kampen om in de Reflexhal tegen de gelijknamige club te spelen en wat verderop speelt meiden B3 hun duel in de BDG-hal tegen SVI.
Voor de rest kan iedereen uitrusten en de blessures laten genezen in aanloop naar de laatste fase van de competitie, die ongetwijfeld nog de nodige spannende duels zal laten zien.
Onze jeugdleden krijgen binnenkort informatie over een leuke actie van de NeVoBo met een zg. UVX-pas. Wat dat is en wat je er mee moet doen, daar horen jullie in een aparte nieuwsbrief op korte termijn meer over!
Iedereen fijne Paasdagen toegewenst!
Redactie
Comments are currently closed.